top of page

Vida Grigaliūnaitė - Plerpienė

Meno terapeutė 

Esu klinikinė meno terapeutė, turinti dailės pedagogo magistro laipsnį ir baigusi meno terapijos studijas (Sankt Peterburgas) . Profesinė patirtis auginama nuo 2007m. medicinos įstaigose padedant  žmonėms įvairiose krizinėse situacijose, pakliuvusiems į sveikatos sutrikimus ir išsibalansavimą, tiek  savarankiškai ieškantiems kūrybos galimybių asmeniniame  gyvenime, norintiems atrasti vidinę pusiausvyrą ir vidinį potencialą.

Už kiekvienos kliūties ar sunkumo slypi galimybė ir kažkas nauja... Tas  paslaptingumas  ir nuojauta gena mane vėl ir vėl pamatyti, kaip meno terapijos procese gimsta, skleidžiasi nauja Visata – kenčiantis ar pasimetęs, nuliūdęs ar nematantis išeities, susidūręs su netikėtumais gyvenime, - žmogus...
Kiekviename žmoguje su gimimu įdėti instrumentai, kuriais išmokus naudotis  kuriamas gyvenimas. Būtent jie atrandami ir įvaldomi šiame procese.

 

Daugiametė patirtis ir domėjimasis sveikatos sutrikimo ar netenkinančios savijautos  priežastimis, padėjo sukurti efektyvių pagalbos būdų, į žmogų žiūrint kaip daugialypę, daugiasluoksnę, gelminę esybę, turinčią savo nepakartojamą, individualų ritmą, skambesį ir koloritą.
Konsultuoju individualiai ir vedu grupinę terapiją.

 

VIDA-450x400-01.png
bottom of page